Vánoce, Vánoce přicházejí

30.12.2018 18:57

Poslední týden před Vánoci jsme s dětmi prožili ve slavnostní náladě. Zpívali jsme koledy, vyráběli tradiční ozdoby z jablíček a pomerančů, ochutnávali cukrovíčko a každý den odpočítávali dny do Štědrého dne.  Nezapomněli jsme na bývalé zaměstnance, partnery i sponzory a roznášeli přáníčka a malé dárečky při procházkách, ke kterým nás počasí lákalo od nových hraček. Starý rok ve školce jsme tradičně zakončili oblíbenými tradicemi, chybět nesměly ani prskavky, při kterých se dětské oči rozzářily štěstím.

Rok 2018 končí, byl to rok radostný, úspěšný, také díky všem, kteří s námi spolupracují, bohatý na veselé okamžiky i spoustu milých překvapení. Snahou celého kolektivu je pokračovat i v příštím roce ve stejném duchu, zajistit dětem co nejvíce prožitků k jejich spokojenosti i všestrannému rozvoji a na jejich tvářích každý den vykouzlit co nejvíce spokojených úsměvů.

Přejeme všem v roce 2019 především pevné zdraví, hodně lásky, hodně hezkých chvil s vašimi blízkými. A radujte se z maličkostí.

Iva Pichová

 

Podívejte se na fotografie

—————

Zpět