První zkouškové dny

11.07.2012 09:42

V úterý čekala duchy první zkouška, tentokrát ještě bez malých trpaslíků. Ti zatím při procházce objevili báječné hrací hřiště, které jsme zanedlouho vyzkoušeli všichni.

Žluťáci a dospěláci si na secvičné ploše poprvé společně zopakovali naši krásnou skladbu.

I přesto, že se nám den před odjezdem do Prahy změnila choreografie stavby hradu, i přes opravdu velké teplo, byli žluťáci stateční a moc šikovní a všem na ploše předvedli, jak mají skladbu rádi a že si cvičení dovedeme parádně užít. Odpoledne měly děti zaslouženou volnou zábavu a stihly nakreslit obrázky pro paní kuchařky jako poděkování za to, že vaří velmi chutná jídla, a že i přes velký nápor cvičenců stihnou všem rozdávat milé úsměvy. Večerka byla tentokrát už v osm hodin, ráno nás totiž čekala plavba parníkem po Vltavě a tu si nikdo nechtěl nechat ujít.

Středa, po obědě nás čekala druhá zkouška, tentokrát už ve velké aréně, kde hráli fotbal i hráči z Barcelony J Ráno jsme vstali brzy a hned po snídani vyrazili na naši známou stanici tramvaje, aby nám neujel parník z Rašínova nábřeží. Z lodi jsme viděli Karlův most, Národní divadlo, Hradčany, děti upoutala zvláštní stavba Tančícího domu, pozorovaly kačeny i labutě, projížděli jsme zdvihadly, kdy celá loď klesala a zase stoupala, aby se hladina vody vyrovnala k další plavbě. Zpět na oběd z Tróji autobusem, po oblíbených jezdících schodech do metra směr Strašnická a pak na odpolední zkoušku. Po zkoušce hurá na hřiště.

Fotografie ZDE

—————

Zpět