První měsíc v novém školním roce + FOTO

02.10.2012 21:55

První měsíc v novém školním roce utekl jako voda. Rozloučili jsme s prvňáčky, kteří s úsměvem a plní očekávání 3. září poprvé vstoupili do svých prvních tříd, aby tam poznali nové kamarády a paní učitelky. Přejeme jim, aby je úsměv ve škole nikdy neopustil, ať se jim ve škole daří a přinášejí si odtud samé příjemné vzpomínky a zážitky.

My jsme ve školce přivítali jejich mladší kamarády, kteří se u nás pomaličku zabydlují, poznávají naši školičku, nové hračky i starší kamarády. Všichni jsou prima, moc šikovní a brzy z nich bude stejně správná parta jako z jejich starších předchůdců.

V září jsme se skřítkem Zvídálkem, který nás bude provázet po celý školní rok, stihli podniknout několik malých výprav. Společně jsme se vydali na prohlídku města Náchoda i se zámkem a oblíbenými medvědy Dášou a Ludvíkem, chodili jsme do lesa, sbírali kaštany, zahájili Keramický kroužek, navštívili jsme výstavu hub v Úpici. Nejvíce se ale našim nejmenším líbí na zahradě, a tak využíváme krásného počasí, které nám září dopřálo, ke hrám u školky a hlavně na oblíbeném pískovišti.

Fotografie si můžete prohlédnout ZDE

—————

Zpět