Den matek

21.05.2011 12:00

Druhá květnová neděle je pokaždé vhodnou příležitostí poděkovat všem maminkám za jejich péči, lásku i každé pohlazení. Děti ve školce se na tento svátek také pilně připravují – vyprávějí o svých maminkách, o tom jak jim doma pomáhají, jaký dárek by jim chtěly dát, kdyby měly kouzelný prstýnek princezny Arabely, zpívají maminkám písničky, vyrábějí překvapení v podobě malých dárečků. Letos jsme maminky pozvali na návštěvu do školky, kde jim děti nejprve rozbalily malý dáreček v podobě písniček a básniček a potom si děti se svými maminkami celé odpoledne společně hráli, vyráběli narcisky a obrázky, skládali básničky, kreslili své portréty, zpívali písničky.

Celé odpoledne se moc vydařilo, vzniklo mnoho překrásných, nápaditých výtvorů a především krásných vtipných básniček. Všechny maminky si na své děti udělaly čas a dokázaly, že si stále umí společně hrát, a to je moc a moc důležité. Všem moc děkujeme a těšíme se na další společné setkání.

Básničky si můžete přečíst ZDE.

Druhý den vystoupily děti se svými básničkami, písničkami a tanečky také na oslavě Dne matek, pořádaného místním ČČK v Kulturním domě v Libňatově .

Fotografie ZDE a také na https://www.libnatov.cz/

—————

Zpět