Kniha návštěv

Datum: 31.03.2015

Vložil: Alena Česáková

Titulek: Vzpomínka

Je to už spoustu let, ale na školku pořád vzpomínám. Pracovala jsem tam jako kuchařka. Bylo to moc fajn. Přeji vám to množství děti to je základ úspěchu. Alena

Odpovědět

—————

Datum: 08.12.2014

Vložil: Kateřina Pavlásková

Titulek: Jste super

Myslím, že článek hovoří za vše. Nám nezbývá , než poděkovat za to, že jste
https://inkluze.cz/clanek-768/k-nikymu-pristupujeme-jako-k-ostatnim-detem

Odpovědět

—————

Datum: 20.12.2013

Vložil: V. Balcarová

Titulek: vánoční besídka

Děkujeme za krásnou vánoční besídku a oživení postav z Nového zákona. Děti byly úžasné a určitě si z toho domů odnesly hodně:-) My taky! Přejeme všem krásné a klidné vánoční svátky.

Odpovědět

—————

Datum: 28.08.2013

Vložil: J. Faltová

Titulek: Rozloučení

Milé paní učitelky, chtěli bychom Vám s Honzíkem velice poděkovat za krásné 4 roky strávené ve Vaší školce. Když si vzpomenu na žačátky, tak Vás musím jen obdivovat s jakým přístupem se věnujete malým dětem, které jsou většinou poprvé v cizím prostředí a bez těch nejbližších. I my jsme si první dny pobrečeli, ale Vy jste to zvládali úplně na jedničku. Jsem ráda, že Honzík absolvoval přípravu do školy právě u Vás, protože jsem přesvědčena, že děti u Vás dostanou tu nejlepší přípravu do školy.
U Vás to není pouze vykonávání profese, jako každé jiné, je v tom především hodně lásky a osobního přístupu k dětem. Nemohu ani opomenout nespočet výletů, zajímavých programů ve školce, spousty kroužků a v neposlední řadě i perfektní dokumetace na internetu. Zkrátka chválíme a chválíme. Poděkování samozřejmě patří i paní kuchařce a paní Blaničce.
Do dalších let Vám přejeme spoustu bezvadných dětí a spolupracujícíh rodičů.

Odpovědět

—————

Datum: 16.08.2012

Vložil: P.Bejrová

Titulek: Sletová galerie

Díky za bezvadně zpracovanou prezentaci fotek z Prahy a ze Sletu. Vím, že být týden s našimi ratolestmi je náročné, ale vy jste to zvládli výborně. Díky díky

Odpovědět

—————

Datum: 14.10.2010

Vložil: J. Dušková

Titulek: Pochvala

Vím, že jste malá školička, ale takové webové stránky, akce a nadšení pedagogického i nepedagogického personálu by vám mohla závidět leckterá městská mateřská škola. Bez lásky k dětem by to nešlo. Tak ať jim elánu neubývá a mají ty nejlepší podmínky pro svou práci a dětem ať se v MŠ líbí. Kdyby to bylo v mých silách, ocenila bych personál finančně. Protože to, co dobrého do dětí vloží během předškolní výchovy, na tom budou ve škole stavět. Vím, o čem píšu - učím na 1. stupni ZŠ.
Přeju hodně úspěchů.

Odpovědět

—————

Datum: 21.02.2010

Vložil: Jaromíra Galuščáková

Titulek: přání

Chválím veselý a přehledný vzhled Vašich nových stránek. Přeji dětem, rodičům i zaměstnancům hodně příjemných a nezapomenutelných chvil ve školce i při akcích pořádaných Vaší školičkou. My vzpomínáme i po zhruba 12 letech, kdy školku navštěvovala naše dcera. Díky!

Odpovědět

—————

Datum: 06.01.2010

Vložil: J. Tomeš

Titulek: doporučení

Velmi dobře navržený a přehledný vzhled stránek. Do kontaktů bych doporučoval tlf.spojení a též zveřejnit personální obsazení. Jinak vynikající.

Odpovědět

—————